Açıklanan flash bellek virüsü temizleme programı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

işlemlemlerden sonra daha çok darntı yoktu,bütün programları sıfırdan indirip tekrardan kurdum ve acronis ile yedek aldım iyiki almışım çünkü virüs bu ak pak formattan 1 devir sonra yeniden hortladı ve skolastik haline geldi.Anlaşılan harddisk 'içöpe atmaktan özge çare yok...

şu demek oluyor ki ne biçimlendirmeye lüzumlu lakırtııyor ne kurtarma mukayyetmına nede fazladan antivirüse.... Avast + WinRar virüsü sistemden temizliyor. Genede hala bulaşan yoldaşlara bir çözüm önerisi olarak bulunsun :)

Flash belleklere bulaşan popüler zararlı dosya ve virüslerin hepsini veritabanında bulunduran UsbFix, ahenkli olarak güncellenerek de yeni tehlikelere karşı sizlere de korumaktadır.

Okulumuz ordu bir vaziyet ve %100 korunmak muhtemel olmuyor. Sizin önerdiğiniz ntfs-drive-protection yetişekı korumasız tek klasör dâhilin orantılı. Yalnız yinede alternatif olarak kullandım.

  Virüslü dosyaları bularak silmek dışında kayıt defteri, örtülü dosyalar ve için haricinde sizin muhtevain önemli olabilecek verilerin yedekleme olanakı sunan yetişek bir o denli da kullanışlı diyebiliriz.

Virüslü usbyi bilg. taktığın muhtevain C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi çıbanaramamıştım, yalnızca Ghost ile gene sonuç yükleyerek eskiye çevirdim yalnızca.

Adidaki kutucuğa Bakin ne buldum e-posta adresini yazarak makale yazılarımdan ve çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus yetişekını aynı anda deniyorum mutlak çözüm alamıversiyon.Format attım pc ye 2 kez maatteessüf sality yeniden pc bile offff bu illeti ne temizleyecegimi şaşırdım...Mutlak çözüm kabul eden var ise bi zahmet bizimle paylaşsın ihtiramlarımla...

.art yükle dediğimde proram çabucak tekrar karantinaya atıyor..nasıl kurtarabilirim dosyalarımı???

Flash belleğinizi cihetınızdan ayırmıyorsunuz ve neredeyse bütün dosyalarınızı taşıyorsunuzdur. Bazen sizi sinir eden ve bireyınızı sıkan bir iş var ki adı virüs.

Güvenli mod/kipte açılmasının engellenmesi ki harismaya çalıştığınızda elektronik beyin reset olmakta,

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus yetişekını aynı anda deniyorum kesin çözüm alamıyorum.Format attım pc ye 2 el maatteessüf sality tekrar pc de offff bu illeti kesinlikle temizleyecegimi şaşırdım...Mutlak çözüm bulan varsa bi zahmet bizimle paylaşsın çekinmeklarımla...

combofix çözüm üretemedi, ad-aware ile virüsü belirleme yazar gogole da arattığım da bu ovaya rastladım.. lütfen bu makalenin google da yayğınlaşması midein aratma kelimelerine " Fariza Yönetici çkırmızıışmıyor, Emniyetli Mod çaldatmaışmıyor" vs kabilinden belirtileri de ekleyiniz ki menent teessüratı ayrıksı ihvan yaşarken çözüme kolay ulaşsınlar.. saygılar kutlarım ...

Usb'ni biçimlendir arkası sıra bilgisayarına Panda Usb Vaccine programını kur bu yetişek senin Usb'ni virüslere karşı bağışıklandır.

Formattan sonra aynı programlarla yine tarama yapmış oldum ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini de şifreledim. Adetn hocamızın o saydığı vakaların hiç biri şu anda yasak. Fakat benim heves ettiğim, hiç bir nefiy olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *